Met dit comfortabele chalet voor vier personen heeft u een geweldige uitvalsbasis om Nationaal Park de Hoge Veluwe te verkennen. Dit unieke bosgebied staat garant voor vele uren wandel- en fietsplezier. Ook het nabijgelegen Kröller-Müller Museum is zeer de moeite waard met zijn grote collectie Van Gogh schilderijen en tekeningen. Het vakantiepark waar deze chalet deel van uitmaakt is van alle gemakken voorzien. Er is een restaurant, indoor speelparadijs, animatie en kinderboerderij aanwezig. Welk seizoen u ook kiest, deze chalet bied u een heerlijke vakantie.

Vakantiepark De Wije Werelt is een prachtig gelegen vakantiepark op de Veluwe. Zowel op, rondom als in de omgeving van het vakantiepark kunt u op avontuur in de natuur. Vanaf het vakantiepark wandelt en fietst u direct het bos in en op 300 meter afstand ligt de prachtige zandverstuiving Het Mosselsche Zand. Elke schoolvakantie is er animatie met onder meer Beau & Bloem. Daarnaast worden er ook geregeld super toffe evenementen georganiseerd voor jong en oud. Midden op het vakantiepark is het familierestaurant De Houtzagerij met een indoor speelparadijs te vinden. Kinderen kunnen in De Wije Werelt eindeloos spelen in uitdagende speeltuinen, het verwarmde buitenzwembad, de veluwse kinderboerderij of het kindertheater. Doen!

Dit chalet wat gelijkvloers is, is geschikt voor vier personen. De woonkamer wordt gevuld met een gezellige zithoek met televisie. Maar ook de keuken en de eettafel zijn hier te vinden. In de keuken kunt u gebruik maken van een vaatwasser, combimagneton filterkoffiezetapparaat, afzuigkap, inductiekookplaat en een Senseo. In totaal zijn er twee slaapkamers. In beide kamers staan twee eenpersoonsbedden. In de badkamer is een inloopdouche met wastafel. Het toilet zit in dit chalet apart van de badkamer.Buiten is er een terras voorzien van tuinmeubilair. Ook is er een parkeergelegenheid voor één auto en beschikking tot gratis Wi-Fi.

{“id”:147,”lang”:”nl”,”location_id”:10899,”location_type”:”place”,”description”:”Het gezellige esdorp Otterlo ligt midden in de natuur en beschikt over een van de drie ingangen naar Nationaal Park De Hoge Veluwe. Dit is een schitterend park met niet alleen prachtige natuur, maar u kunt er ook het Kru00f6ller-Mu00fcller Museum, Jachthuis Sint Hubertus en Museonder bezoeken. Voor natuurliefhebbers is er geen betere plek om op vakantie te gaan! Er zijn in de omgeving eindeloos veel prachtige fiets- en wandelroutes de u kunt maken. Geniet van akkers, weidevelden en paarse heidevelden en af en toe een kabbelend beekje. Wilt u graag een dagje winkelen? Bezoek Arnhem of Barneveld voor veel gezellige winkels, maar een lekker drankje op een terras of een ijsje kan ook gewoon in Otterlo zelf.”,”created_at”:”2020-12-01T08:56:54.000000Z”,”updated_at”:”2020-12-03T09:58:24.000000Z”}

Tv,Koelkast,Vaatwasser,Zwembad op park (open lucht),Tuin

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

di 12 november 2024 t/m wo 31 december 2025

Prijs

€ 337,53

Locatie

Comfortabel chalet voor vier personen op vakantiepark de Wije Werelt in Otterlo
Otterlo
Meer informatie / boeken