2, 3, 4 of 5 dagen in een sfeervol hotel aan de kust van het Waddeneiland Vlieland incl. ontbijt, NS treinretour en overtocht naar Vlieland!

Ben je toe aan een heerlijk eilandavontuur? Pak de trein naar Harlingen en stap aan boord van de veerboot naar Vlieland. Na een ontspannen overtocht wacht je een warm welkom in Hotel de Wadden, gelegen in de gezellige Dorpsstraat.
Vanuit het hotel verken je moeiteloos het eiland. Huur een fiets en ontdek de prachtige natuur, of wandel langs het uitgestrekte strand. Geniet ’s avonds van een heerlijke maaltijd in één van de drie restaurants van het hotel. En vergeet niet een duik te nemen in het zwembad van zusterhotel Strandhotel Seeduyn – gratis toegankelijk voor gasten van Hotel de Wadden. Vlieland staat garant voor een onvergetelijke vakantie vol rust, natuur en gezelligheid!

1, 2, 3 of 4 overnachtingen

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel
Faciliteiten: EetgelegenheidParkeergelegenheid



Wanneer

ma 24 maart 2025 t/m do 31 december 2026

Prijs

€ 134,00

Locatie

WestCord Hotel De Wadden
Dorpsstraat 61
8899 AD Oost-Vlieland
Meer informatie / boeken