Op slechts 5 minuten rijden van het strand is Soleil des Landes ideaal gelegen om te genieten van de voordelen van de oceaan. U kunt genieten van een prachtig zwemparadijs met glijbanen, een overdekt en verwarmd zwembad, dat bij mooi weer onoverdekt kan worden, en een peuterbad.
Tijdens de zomerschoolvakanties verwelkomt de kinderclub kinderen van 4-11 jaar voor recreatieve en leuke activiteiten. De tienerclub organiseert in dezelfde periode activiteiten voor 12- tot 17-jarigen. Het campingteam organiseert ook overdag sporttoernooien en thema-avonden voor het hele gezin.
Wat de diensten betreft, vindt u een snackbar met afhaalmaaltijden, een broodwinkel en een krantenkiosk, evenals een restaurant waar u met uw gezin op het terras van een goede maaltijd kunt genieten.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

za 17 mei 2025 t/m za 24 mei 2025

Prijs

€ 161,00

Locatie

Camping Le Soleil des Landes
Aquitanië
Meer informatie / boeken