Ideaal gelegen nabij de zee op slechts 7 km van Pornic, is de camping van het oude kasteel ideaal voor een verblijf met familie of vrienden. Bovendien kunt u in de omgeving genieten van de emblematische landschappen van de regio, zoals de kwelders.
Verschillende activiteiten staan tot uw beschikking op uw camping, de boulodrome is gratis toegankelijk voor onvergetelijke momenten met uw gezin, evenals tafeltennis waar u kunt oefenen op het ritme van uitzinnige wedstrijden.
Heeft u geen zin om te koken? Maak u geen zorgen, uw camping zal er voor zorgen door u een cateringservice aan te bieden in de snackbar die open is in juli en augustus en de rest van het jaar, afhankelijk van het aantal bezoekers.

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

ma 21 april 2025 t/m ma 28 april 2025

Prijs

€ 269,45

Locatie

Camping du Vieux Château
Pays de la Loire
Meer informatie / boeken