Luxe 8-persoons vakantiehuis aan het water op Recreatiepark Tusken de Marren. Op dit prachtige vakantiepark zijn bijna alle accommodaties direct aan het water gelegen. Vanaf uw veranda of tuin heeft u fantastisch uitzicht over het water. Friesland, en dan met name het Friese Merengebied, is dan ook bij uitstek dé plaats voor watersporters en alle andere waterliefhebbers. Neemt u uw eigen boot mee of wilt u een boot huren? Deze kunt u aanleggen aan uw eigen steiger. Een vakantiehuis op dit vakantiepark staat dan ook garant voor een heerlijk ontspannen vakantie in een prachtige waterrijke omgeving.

Recreatiepark Tusken de Marren ligt in het hart van Friesland, de watersport provincie van Nederland. Er zijn dan ook goede vaarverbindingen tussen de omliggende plaatsen. In de omgeving vindt u tal van leuke fiets- en wandelroutes. Deze prachtige routes leiden u langs de monumentale boerderijen en historische steden die de omgeving te bieden heeft. Recreatiepark Tusken de Marren is zowel geschikt voor mensen die van groene natuur houden als de echte watersportliefhebbers onder ons. Het recreatiepark in Akkrum beschikt over meerdere gezellige accommodaties, die gevarieerd beschikbaar zijn van twee tot maximaal acht personen. De vakantiehuizen zijn licht, ruim en modern ingericht en liggen bijna allemaal meteen aan het water. Een verblijf op dit recreatiepark staat dan ook garant voor een heerlijke en ontspannen vakantie!

Op de begane grond is de hal met separaat toilet. De mooi ingerichte woonkamer heeft een zit- en eethoek met flatscreen TV. De open keuken heeft onder andere een vaatwasser, combimagnetron, filter koffiezetapparaat, koelkast en een vierpits kookstel. De waterzijde van het vakantiehuis heeft openslaande deuren naar het terras met tuinmeubilair. Er is ook een berging waar u netjes al uw spullen kunt opbergen. De bovenverdieping heeft vier slaapkamers die allemaal zijn uitgevoerd met twee éénpersoons boxspringbedden. Ook zijn er boven twee badkamers met douche (cabine), wastafel en toilet.In enkele vakantiehuizen is er op de begane grond één slaapkamer met twee éénpersoons boxspringbedden. Op de bovenverdieping zijn dan drie slaapkamers met twee éénpersoons boxspringbedden. In deze vakantiehuizen is er één badkamer op de begane grond. Dit betreft een badkamer en suite met douchecabine, toilet en wastafel. Er is ook nog een tweede badkamer op de bovenverdieping met douche(cabine), wastafel en toilet. (Deze woning met slaapkamer op de begane grond is, indien beschikbaar, met voorkeur te boeken).Het vakantiehuis ligt aan het water en heeft een eigen aanlegsteiger. Er is parkeergelegenheid voor twee auto’s bij de accommodatie. Een extra auto kan eventueel op de algemene parkeerplaats worden geparkeerd.Met voorkeur te boeken (hiervoor betaalt u voorkeurskosten):- Slaapkamer op de begane grond.

Akkrum ligt in het hart van Friesland en is mede daarom de perfecte plek om de mooie provincie te ontdekken. Vanuit hier is een dagje winkelen in Leeuwarden, Sneek of Heerenveen een optie, maar behoort een lekkere lunch op het terras in het centrum van Akkrum ook tot de mogelijkheden. Reis ook af naar het pittoreske dorpje Terherne: het Kameleondorp, gebaseerd op de bekende boekenserie en film De schippers van de Kameleon. Als u graag op het water bent zijn er hier en in de omgeving vele mogelijkheden voor bootverhuur. Daarnaast zijn er wandel- en fietspaden, dus voor de actieve vakantieganger ontbreekt het aan niets. Toch liever een dagje relaxen? Dan is het wellnesscentrum in Tjaarda zeker een aanrader.

Koelkast,Vaatwasser,Aanlegsteiger Boot,Parkeergelegenheid,Tuin

Bekijk deze aanbieding
Geschikt voor: Kinderen (0-6)Kinderen (7 -14)Jongeren (15 - 21)VolwassenenSeniorenFamilieGroepenIndividueel



Wanneer

zo 20 april 2025 t/m do 31 december 2026

Prijs

€ 740,10

Locatie

Luxe 8-persoons vakantiehuis aan het water op een fijn vakantiepark
Akkrum
Meer informatie / boeken